Hiçbir şeyin yerinde saymadığı, sürekli yaşayan ve değişen bir dünyanın bireyleriyiz. Kimi zaman kişilerin çabası kimi zaman da doğanın etkileri neticesinde birçok değişime ve gelişime tanıklık ediyoruz. Bugün 20’li yaşlarındaki bir gencin dahi birçok olayın canlı şahidi olduğunu düşünecek olursak, Koçak Şirketler Grubu’nun yakın tarihteki birçok olaya tanıklık etmiş, değişen dünyaya doğru şekilde adapte olmuş, 30’lu yaşlarında ve olgun bir topluluk olduğunu görebiliriz.

Kurulduğumuz ilk yıllarda ne bilgisayardan bahsedebilirdik ne de internetten, ne günümüz teknolojisine sahip araçlardan ne de cep telefonlarından, ne global ekonomiden ne de serbest döviz dolaşımından... Bulunduğumuz zaman ise sanki asırlar sonrası... Koçak Şirketler Grubu bu yüzden hep gelişiyor, hep ilerliyor; zamana ayak uyduruyor. Zamanın bilincindeyiz, geleceğin takipçisiyiz...

Kurulduğumuz zamanlarda bizimle beraber varolan birçok kurumdan bugün bahsetmek olanaksız. Her bir yenilikte, her bir gelişmede kendini yenileyemeyen birkaç şirket sektörden ayrıldı. Koçak Şirketler Grubu ise öngörü ile hareket etti. Kurulduğu günlerde birkaç kişiden ibaret olan kurumumuz, bugün yüzlerce çalışanıyla ifade edilir hale geldi. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlarken, bugün 300’ün üzerinde araçtan oluşan bir filoyla hareket eder hale geldi. Birkaç odadan ibaret bir bürodan 3 bölge müdürlüğü, 6 temsilcilik, 3 depo ve toplamda 11 ofis ile çalışır hale geldi. Kısacası çok çalıştık, çok emek harcadık.

Bundan sonra daha fazla insana hizmet etme, daha fazla istihdam sağlama ve işimizle ilgili daha özel konularda uzmanlaşma hedefiyle yolumuzda ilerliyoruz. Biliyoruz ki döktüğümüz her ter damlası bize başarı olarak geri dönüyor.

Hikmet Koçak
Koçak Şirketler Grubu
Yönetim Kurulu Başkanı

KCC - Koçak Call Center Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi hakkında detaylı bilgi almak için: http://www.callcenterlife.com.tr/?p=4564&lang=tr

27 Mayıs 2013 Pazartesi

Koçak Akademi markası yayınlanmıştır. www.kocakakademi.com

09 Nisan 2013 Salı

Annelik Sanatı Dergisi yeni web sayfası hizmete girmiştir. www.anneliksanatidergisi.com

09 Nisan 2013 Salı

Koçak Yayıncılık'ın web sitesi yenilenen arayüzü ile hizmete girmiştir. www.kocakyayincilik.com

09 Nisan 2013 Salı

Annelik Sanatı Dergisi Dünya Kadınlar gününde Hürriyet Gazetesi ile beraber tüm Türkiye'ye dağıtılmıştır.

08 Mart 2013 Cuma

Annelik Sanatı Dergisi Yayın Hayatının 2.yılına girdi.

23 Kasım 2012 Cuma

Koçak Şirketler Grubu web sayfamız yayın hayatına başlamıştır.

16 Kasım 2012 Cuma

Koçak Şirketler Grubuna bağlı en yeni üyemiz "KOÇAK CALL CENTER" çok yakında hizmete geçecektir.

16 Kasım 2012 Cuma

Koçak Yayın Grubu'nun en yeni üyelerinden Koçak Koleksiyon hizmete girmiştir. www.kocakkoleksiyon.com

15 Ekim 2012 Pazartesi

Koçak Yayın Grubu zengin web içerikleriyle hizmete sunulmuştur. www.kocakyayingrubu.com

05 Temmuz 2010 Pazartesi